Оверклокерский потенциал видеокарты NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti будет ограничен

Согласно неофициальной информации, которая появилась на нескольких авторитетных веб-сайтах, компания NVIDIA приняла жесткие меры по разграничению видеокарт NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti и NVIDIA GeForce GTX 1080. Она отказалась от выпуска референсной модели, однако все партнерские модификации будут работать с одинаковой частотной формулой для GPU - 1607 / 1683 МГц. Поскольку они могут отличаться дизайном печатной платы и конструкцией кулера, то и ценники будут разными. Также сообщается о жестких ограничениях для ручного разгона, чтобы обладатели NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti не смогли достичь уровня производительности модели NVIDIA GeForce GTX 1080. Хотя пока эта информация не подтверждена, поэтому ее следует воспринимать с долей скептицизма.
Подробнее

Игровой 31,5” монитор MSI Optix AG32C с поддержкой AMD FreeSync

Серия игровых мониторов MSI Optix пополнилась очередной новинкой - MSI Optix AG32C. Она изготовлена на основе 31,5-дюймовой LCD-панели с радиусом кривизны 1800 мм и разрешением 1920 х 1080. Тип панели производитель не конкретизирует, но широкие углы обзора (178° / 178°) и высокая статическая контрастность (3000:1) указывает на VA или ее производные. При этом новинка характеризуется покрытием 85% цветового пространства NTSC и 110% для sRGB, ее яркость составляет 250 кд/м2, а динамическая контрастность достигает 100 000 000:1.
Подробнее

Друге покоління електронної книги Amazon Kindle Oasis із захистом від вологи

Компанія Amazon анонсувала розширення лінійки найпопулярнішого в світі Е-рідера новою моделлю - Amazon Kindle Oasis другого покоління, головною особливістю якої є захист від вологи відповідно до стандарту IPX8. Вона не боїться занурення у воду на глибину до двох метрів тривалістю до 60 хвилин.
Подробнее

Готується до анонсу смартфон від Razer?

Американська компанія Razer готує на 1 листопада великий анонс. Про це вона повідомила як на своєму сайті, так і на своїй сторінці в Twitter, виклавши зображення чоловіка, який тримає в руках пристрій, що дуже нагадує смартфон, з підписом «WatchListenPlay» (дивися, слухай, грай).
Подробнее

WDC обіцяє 40-терабайтові накопичувачі до 2025 року

Western Digital Corp. повідомила про прорив у технології створення жорстких дисків. Під час спеціальної презентації вона продемонструвала перший у світі HDD, створений з використанням технології MAMR (Microwave-Assisted Magnetic Recording). Протягом багатьох років фахівці компанії працювали над її реалізацією, однак лише недавно вдалося здійснити прорив у підборі матеріалів і здійсненні всіх необхідних процесорів, які дозволили отримати стабільний і прогнозований рівень продуктивності, а також забезпечити необхідну рентабельність виробництва.
Подробнее

Офіційний анонс відеокарти MSI GeForce GTX 1080 Ti GAMING TRIO

В рамках виставки Tokyo Game Show 2017 було представлено нову флагманську відеокарту - MSI GeForce GTX 1080 Ti GAMING X TRIO. А тепер відбувся її глобальний реліз. Разом з нею з'явилася й модель MSI GeForce GTX 1080 Ti GAMING TRIO.
Подробнее

Представлено спрощену версію VR-шолома Oculus Go і знижено вартість Oculus Rift

Компанія Facebook, яка нещодавно придбала компанію Oculus VR, представила компактний автономний шолом віртуальної реальності Oculus Go, який не потребує підключення до ПК, консолі чи смартфона.
Подробнее

Недорогий SSD-накопичувач Toshiba TR200 на базі 64-шарових мікросхем 3D BiCS TLC

Компанія Toshiba оголосила про старт продажів бюджетного твердотільного накопичувача Toshiba TR200 у трьох варіантах об'єму - 240, 480 і 960 ГБ, анонс якого відбувся в червні. Він представлений у 2,5-дюймовому форм-факторі й для підключення використовує інтерфейс SATA 6 Гбіт/с.
Подробнее

Чіпсет Intel B360 засвітився в рейтингу SiSoftware

Як відомо, лінійка процесорів Intel Coffee Lake вийшла трохи раніше, ніж було заплановано. Це стало причиною дефіциту нових процесорів після релізу, а також вплинуло на доступність чіпсетів під нові процесори - на старті їх продажів доступні лише флагманські материнські плати на базі Intel Z370. Реліз інших наборів системної логіки очікується в першому кварталі 2018 року.
Подробнее

Silicon Power Bolt B80 – перший зовнішній SSD в арсеналі виробника

Компанія Silicon Power офіційно презентувала свій перший зовнішній твердотілий накопичувач - Silicon Power Bolt B80. Він має стильний алюмінієвий корпус незвичної форми з розмірами 75 х 75 х 11,9 мм і масу 53 грами. До того ж він захищає внутрішні компоненти від пилу та вологи (IP68) і падінь з висоти 1,22 м (MIL-STD-810G 516.7 Procedure IV). Об’єм новинки може становити 120, 240 або 480 ГБ.
Подробнее